Kastamonu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaynak Verimliliği ve Yönetim Danışmanlığı seminerler serisi başlıyor

2021 YILI KALKINMA AJANSLARI KAYNAK VERİMLİLİĞİ TEMASI VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ÖNCELİĞİ DOĞRULTUSUNDA KUZEY ANADOLU KALKINMA AJANSI (KUZKA) TARAFINDAN BAŞLATILAN KAYNAK VERİMLİLİĞİ VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI SEMİNERLERİ SERİSİ “MODEL FABRİKA YALIN ÜRETİM VE İYİ UYGULAMA ÖRNEĞİ” SEMİNERİYLE BAŞLAYACAK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaynak Verimliliği ve Yönetim Danışmanlığı seminerler serisi başlıyor
178 views
16 Şubat 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2021 yılı kalkınma ajansları kaynak verimliliği teması ve yönetim danışmanlığı önceliği doğrultusunda Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından başlatılan Kaynak Verimliliği ve Yönetim Danışmanlığı Seminerleri Serisi “Model Fabrika Yalın Üretim ve İyi Uygulama Örneği” semineriyle başlayacak.

Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinde kaynak verimliliği ve yönetim danışmanlığı konularında farkındalık oluşturmayı amaçlayan seminerler serisinin ilki 18 Şubat 2021 Perşembe günü saat 14.00’te çevrimiçi gerçekleştirilecek. Kamu ve özel sektörden tüm ilgilere açık olacak programda Ankara Sanayi Odası iştiraki olan Model Fabrika Direktörü Ufuk Kaya ile Megasan Tıbbi Medikal Cihazlar İmalatı İşletmesi Ar-Ge Birimi Yetkilisi Recep Çelikten konuşmacı olarak yer alıyor.

Programın ilk bölümünde Model Fabrikanın faaliyetleri, üretimde israfların önüne geçmek amacıyla yalın üretim kavramı ve işletmelere yalın üretim yetkinliği kazandırma, operasyonel mükemmellik, yönetim altyapısı ve yetkinlikler hakkında bilgiler aktarılacak. İkinci bölümde ise 2021 yılı ocak ayında tamamlanan Öğren-Dönüş Eğitim Programına katılan firmanın yetkilisi, program sonrasında elde ettikleri saha uygulama sonuçlarını paylaşacak.

Toplantıya katılım için www.kuzka.gov.tr web sitesinde yer alan linkten kayıt yapılması gerekiyor. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra e-posta adresine gönderilen linkle toplantıya katılım sağlanabilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.