Kastamonu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

4 ülkenin öğretmenleri, uzaktan eğitim deneyimlerini paylaştı

TÜRKİYE, İSPANYA, POLONYA VE LİTVANYA ORTAKLIĞINDA DÜZENLENEN ERASMUŞ PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRETMENLERİN BECERİ VE YETENEKLERİNİN GELİŞTİRİLMESİNE YÖNELİK ÜÇÜNCÜ TOPLANTI DÜZENLENDİ. TELEKONFERANS ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA ÖĞRETMENLER, BİLGİ, BECERİ, YETKİNLİKLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ VE UZAKTAN EĞİTİM DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
4 ülkenin öğretmenleri, uzaktan eğitim deneyimlerini paylaştı
103 views
26 Haziran 2021 - 9:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye, İspanya, Polonya ve Litvanya ortaklığında düzenlenen Erasmus Projesi kapsamında öğretmenlerin beceri ve yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik üçüncü toplantı düzenlendi. Telekonferans şeklinde gerçekleştirilen toplantıda öğretmenler, bilgi, beceri, yetkinliklerinin geliştirilmesi ve uzaktan eğitim deneyimlerini paylaştı.

İspanya Devleti Üniversite Bakanlığı Imoned Projesi kapsamında öğretmenler, telekonferans şeklinde bilgi, beceri, yetkinliklerinin geliştirilmesi ve uzaktan eğitim deneyimlerini birbirleriyle paylaştı. Uzaktan eğitim projesi kapsamında Türkiye, İspanya, Polonya ve Litvanya’nın ortaklığında Erasmus projesinin üçüncüsü toplantısı da telekonferans şeklinde gerçekleştirildi.

Ortak ülkeler tarafından yapılan çalışmalar değerlendirilerek sunum halinde paylaşıldı. Telekonferans şeklinde düzenlenen toplantıda görüş alışverişinde bulunan öğretmenler, çevrimiçi öğrenme ortamları ile bilgi ve becerilerinin arttırılmasına yönelik yaptıkları çalışmaları anket haline getirdi. Öğretmenler, yaptıkları bu çalışmaları birbirleriyle paylaşarak deneyimlerini arttırdı.

Ardından Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan sonuç raporu ortak ülkelerle paylaşıldı. Yapılan anket çalışmaları hakkında projeye katılan ülkelerin öğretmenleri görüş bildirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.