Kastamonu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Daday’ın Bilginin İyileştirilmesi projesi İspanya’da kabul edildi

DADAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN “BİLGİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ BECERİLERİ VE YETERLİLİKLERİ ONLİNE VE UZAKTAN ÖĞRETMENLER EĞİTİMİ” ADLI PROJESİ, İSPANYA DEVLETİ ÜNİVERSİTESİ BAKANLIĞINCA KABUL EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Daday’ın Bilginin İyileştirilmesi projesi İspanya’da kabul edildi
176 views
21 Eylül 2020 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Bilginin İyileştirilmesi Becerileri ve Yeterlilikleri Online ve Uzaktan Öğretmenler Eğitimi” adlı projesi, İspanya Devleti Üniversitesi Bakanlığınca kabul edildi.

Daday İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2020 yılının Ocak ayında ‘Bilginin İyileştirilmesi Becerileri ve Yeterlilikleri Online ve Uzaktan Öğretmenler Eğitimi’ adlı proje hazırladı. Hazırlanan proje, İspanya Devleti Üniversite Bakanlığı tarafından kabul edildi. 239 bin 935 Euro bütçesi bulunan proje, 2022 yılının Kasım ayına kadar devam edecek. Proje hakkında bilgilendirmede bulunan Daday İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Demir, “Bilginin İyileştirilmesi Becerileri ve Yeterlilikleri Online ve Uzaktan Öğretmenler Eğitimi proje başlığında yapılacak olan K201 Stratejik Ortaklık eyleminde Türkiye-Polonya-Litvanya ortak ülkelerdir. Projenin fikri çıktıları uzaktan eğitim ve eğitim metodolojisinin yeni ve yenilikçi müfredatı ve ayrıştırma için teknolojik yetenekler ve cihazları ayırma öğrenimi ve ayırma için içerik oluşturmak için öğrenme olarak belirlenmiştir. Aralık 2020-Kasım 2022 aralığında geçecek projenin bütçesi 239 bin 935 Euro olup bu tarihler aralığında ortak ülkeler arasında hareketlilik kapsamında toplantılar yapılarak görüş alışverişinde bulunarak ülkelerde gerekli gözlemler yapılacaktır” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Demir, özellikle proje başvuru aşamasında ve takibinde katkıları olan tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.